Giriş yapmadınız.

• Giriş

Sayın ziyaretçi, Hakkalyakin - Portal sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Karoglan-1

Misafir

1

Saturday, November 24th 2012, 6:39pm

24 Kasim 2012 Ögretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmen Marşı

Alnımızda bilgilerden bir çelenk,
Nura doğru can atan Türk genciyiz.
Yer yüzünde yoktur, olmaz Türk’e denk;
Korku bilmez soyumuz.

Şanlı yurdum, her bucağın şanla dolsun;
Yurdum seni yüceltmeye antlar olsun.

Candan açtık cehle karşı bir savaş,
Ey bu yolda ant içen genç arkadaş!
Öğren, öğret hakkı halka, gürle coş;
Durma durma koş.

Şanlı yurdum, her bucağın şanla dolsun;
Yurdum seni yüceltmeye antlar olsun.

İsmail Hikmet ERTAYLAN

Ilkokul Otaokul ve lise ve üniversite ögretmenlerimin ve kuran hocamin ögretmenler gününü en icten dileklerimle tebrik eder hürmetle ellerinden öperim.
yasayanlarina uzun ve hayirli ömür , vefat etm is olanlarina Cenabi Mevladan rahmet dilerim.

Milletleri Kurtaranlar; Yalniz Ve Ancak Ogretmenlerdir. ögretmenden, Egiticiden Yoksun Bir Millet; Henuz Millet Adini Almak Kabiliyetini Kazanmamistir.( Ataturk )
Biz Atatürkün sözüne: Peygamberler Ashabi ve ögretmenler, diye ekliyoruz.

ögretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Başagaçli Rasit Tunca

.*Karoglan*.

Misafir

2

Monday, November 24th 2014, 2:05pm

Bütün Ögretmenlerimizin Ögretmenler Günü Kutlu Olsun

Yer Imleri:

Webmasterresimleri

TOPLIST

TopList-Karoglan-5 AraBul-TopList4 Türkboardlari-TOPLiST4

Hakkalyakin Board da Neler Var

efsane1turk.net - Dini - islami - Dini Resim - FIKIH - Kuran - Sünnet - Tasavvuf - BAYRAK - Milli - Eğlence - PNG - JPEG - GIF - WebButtons - Vaaz - Sohbet - Siyeri Nebi - Evliyalar - Güzel Sözler - Atatürk - Karoglan Hoca - Dini Bilgi - Radyo index - Sanal Dergi