Hakkalyakin Board

Full Version: Bambaşka Sohbetler 210. Bölüm - Sinan Canan
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.

Bambaşka Sohbetler 210. Bölüm - Sinan Canan
Turunuc masyi cok begendim benide bu masya davet etsenize banda bir bardak
progamin hayirli olsun senind sinan hoca albümde hayrili olurm insallahda metalick kulak yoyoryuorsa allah hesabini sorar hel birde basklarinin kulaklarinda yoruyorsa allah hesap sorar amma herkesin kulkalri benimnkinden degil baktim senin kulak yapin farlki belki ondnair d bu sevda
ben 13 sen das ocagindan kompresörlü tabnca ile das dedilm ve gürlüt zaten kulklari yarim sagir etti arizlari o yüzden ben bagirarak komnusorum cünkü kulklar yarimagir oldu bagirmayin ca kendim duymun kenimi hal das ocaginda saniyomn gürlütülü saniyon bagiriyon konusurken daha dofrsunu bagiroyrmusum amm ben farkin da degilin cümnkü kjullaklar oy üzden alsikin yüksek sese dersemde yalamn artik kulklari yoran sesden davaciyim
azabindan affina gadabindan merhametine senden yine yine sana.. duasi gibi olmus bu "kurtar beni " sarkisi güzel olmus fena degil müzik güzelde sen normak konuyon olum yani sarki söylüyan dme ban sen normal konmuson ve saki söledginmi samnyion sarkida makm oljur naz olur niyaz olur yok yaaaa yok seden buinlar snde yok var dem idia etme
kamicmi yedin belki kosar yarsi bile kazanirsin gari hadiy yürüüüü sahlan yasli kirat