Hakkalyakin Forum

Full Version: KAPAK SÖZLER
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
KAPAK SÖZLER

Hayatımı film yapsalar sen ancak araya giren reklam olursun

KONUŞMAK BİR İHTİYAÇ İSE,SUSMAK BİR SANATTIR.....Smile

Bazıları haddini aşıp hayatıma burnunu sokarsa bende saygımı aşıp itinayla lafımı sokarım..

Yokuşu Ben Çıktım Yol Senin Olsun Zehri Ben İçtim Su Senin Olsun Bir tane Bulmuşsun Hayırlı olsun Bir tanede Ben Buldum Kapak Olsun

Ben adını kalbime kılıçla yazdım! Varsa seni benden çok seven, adını güneşe buzla yazsın...

Aramızda tek fark var; Sen düşünürsün, ben uygularım!

80 yaşındaki neneme facebook veya twitter üyeliğin var mı? diye sordum... Yarın istek yollarım kabul et ismim Crazy Girl dedi... Hala şoktayım...

2 dakika adam ol desem kaç dakikam kaldı diye soracak insanlar var...

Güvendiğim dağlara kar yağmış olsa da,sorun değil! Üzerinde kayak yapmasını da bilirim!

Yok Ağa 5 Para Etmez İnsanların; Milyonluk Tavırlarına Hastayım....

Biraz insan ol diyeceğim ama seni de zor durumda bırakmak istemiyorum...

Hayatta iki şeyi bileceksin ; benimsen değerimi , değilsen haddini ...

99 tane ismi varken neden hala Tanrı? (Tanrı sizi, Allah bizi korusun...)

Cehennem boş, Çünkü tüm şeytanlar burada...

Arkamdan konuşanların hepsi arkamda takılmaya devam etsin...

Hesabı olanlar sanmasın kapandı defterler... Tek tek yazıyorum her birini bir kenara... İyi kötü, bir gün ödenecek bedeller...

Gölgene lafım yok, o da seni adam sanıp peşinden geliyor

Kendini vazgeçilmez sanan sevgili.. unutma senden daha vazgeçilmezleri de var...

Ne ilktin..nede son..yaşadığım hayat içinde küçücük bir oyundun..sevgiyle doğdun…nefretle yok oldun…üzgünüm canım unutuldun…

Unutsun beni demişsin, bu bana imkansız geliyor. Çünkü unutmam için önce seni hatırlamam gerekiyor.

Seni öyle bir görmezden gelirim ki, sen bile kendi varlığından şüphe edersin!

Yol gidenindir kimseye ağlayamam, kalbim ahır değil, her öküzü bağlayamam...

Gelme bana canın sağ olsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim buda sana kapak olsun...

Sen benim aşk ararken bulduğum biri değil hiç aklımda yokken aşık olduğum kişisin sevgilim!

Çıktım sokağa, selam verecek adam kalmamış... Girdim mekâna, şerefine içilecek dava kalmamış... Kulak verdim ortama, delikanlı laf söz kalmamış... Baktım âleme, çakallardan oturacak yer kalmamış... Oturdum düşündüm sabaha kadar; "Birkaç dosttan başka kimse kalmamış!"

Gitsen de artık beni bağlamaz! Hani bir laf vardır ya; Kendi düşen AĞLAMAZ!

Akıllı kişilerin en büyük talihsizliği, salakların abuk sabukluklarıyla başa çıkmak zorunda olmalarıdır...

Ben uzun uzun yazarken karşımdaki sadece 1 kelimeyle cevap verdiği zaman yazdığım tüm kelimeleri tek tek gözüne sokasım geliyor...

Yol gidenindir, her gidenin ardından ağlayamam! Maalesef benim yüreğim ahır değil her öküzü oraya bağlayamam...

Trip atmayan kız köpüksüz Türk Kahvesine benzer... Hep bir eksik hep bir tatsız

Beni tanımıyorsunuz ahkâm kesmeyin arkanıza gölge içinize korku mezarınıza konu olurum ayıkırsınız!

Şimdi herkes kendine bir daire çizsin ve kendi çapında eğlensin!

Seni nasıl sevdiğimi bir bilsen her gece içiyorum efespilsen... Eskiden senin için her yeri yakardım ama şimdi bir kibrit bile yakamıyorum...

Parfüme falan gerek duymazdı annem... Doğuştan cennet kokardı zaten...

Olmadığın biri olarak sevilmektense, olduğun biri olarak nefret edilmek daha güzeldir...

Dün benim için BİTTİN dedin ya, sabah uyandığımda sende benim için BİT-TİN...

Sözüm yok gidenlere, tüm küfürlerim geri dönmek isteyenlere!

Bizimle dans etmeye çalışma, yürümeye hasret kalırsın...

Namaz kılmaktan ayakları şişen bir peygamberin, uyumaktan gözleri şişen ümmetleriyiz... Hepsi bu kadar!

bana yol vermeyi düşünmeden önce sana verdiğim yolda yürümeyi öğren...

şimdi sensizliğin provalarındayım bittiğinde sen de beni ayakta alkışlayacaksın....

Barbi değil harbiyim önüme geleni değil ADAM olanı severim!!!!!!

Benimle Kurduğun Hayalleri Başkasıyla yaşayacak Kadar Ucuzsan Bende Seni Görünce Tanımayacak Kadar Pahalıyım.

Yokluğunun iki yakasını bir araya getirip; Varlığını ilikler misin ömrüme...

Yarasa güneşten hoşlanmıyorsa güneş kıymetini kaybetmez!

Var mısın benimle ölmeye cenaze arabamızın arkasına mutluyuz yazdırıp milleti güldürmeye...

Üzülme, seni unuttuğumu sandın, her köpek havladığında aklımdasın...

bana yol vermeyi düşünmeden önce sana verdiğim yolda yürümeyi öğren...

şimdi sensizliğin provalarındayım bittiğinde sen de beni ayakta alkışlayacaksın....

Barbi değil harbiyim önüme geleni değil ADAM olanı severim!!!!!!

Benimle Kurduğun Hayalleri Başkasıyla yaşayacak Kadar Ucuzsan Bende Seni Görünce Tanımayacak Kadar Pahalıyım.

Şimdi herkes kendine bir daire çizsin ve kendi çapında eğlensin!

Seni nasıl sevdiğimi bir bilsen her gece içiyorum efespilsen... Eskiden senin için her yeri yakardım ama şimdi bir kibrit bile yakamıyorum...

Parfüme falan gerek duymazdı annem... Doğuştan cennet kokardı zaten...

Olmadığın biri olarak sevilmektense, olduğun biri olarak nefret edilmek daha güzeldir...

Durgunlaşmışsın diyenlere inat. Rüzgar ektim fırtına biçeceğim !

Alttan aldık yeteri kadar, bundan sonra herkes ederi kadar!

Sizin para verip giremediği yere Ben selam verip giriyorum

Geçmisim de ne kadar üzüntü varsa hepsini sildim yarınlarıma artık dünsüzdür kaybettiğimi sandıklarıma yol verdim artık hepsi !!!...HÜKÜMSÜZDÜR...!!!