Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chronovisor" Hz isa Efendimizin Görüntüsünü Çekebilen Alet ve Mucidi
RasitTunca-4 

"Chronovisor" Hz isa Efendimizin Görüntüsünü Çekebilen Alet ve Mucidi (exorcist) olan Rahip Pallegrino Ernetti - 1950

İtalya’nın Venedik Şehrinde Katolik bir rahip ve Vatikan’ın en büyük şeytan çıkarcısı (exorcist) olan Pallegrino Ernetti; 1950’lerde, Chronovisor adını verdiği bir icatla geçmişi görebildiğini iddia etti.

Aynı zamanda kuantum fiziğinde derece yapmış bir rahip olan Ernenetti’ye, Enrico Fermi ve Wernher von Braun gibi ünlü bilim insanları da yardım ediyordu.
Katolik rahip ve fizikçi “Pellegrino Ernetti”

Chronovisor, bir kabin ve kontrol sisteminden oluşuyor ve geçmişteki elektromanyetik radyasyonu çözümleyerek çalışıyordu.

Bu icatla ilgili en çarpıcı iddialardan biri de; icadı kullanarak İsa’nın çarmığa gerildiği zamana gidip fotoğrafını çektiğiydi. Ancak bunu dünyaya açıklamaya çekindi ne de olsa kendisi bir rahipti.

Ernetti’nin çekmiş olduğunu iddia ettiği Hz. İsa fotoğrafı. Soldaki orjinali, sağdaki ise temsili.

Bir rahip arkadaşının anlattığına göre Vatikan, Ernetti’ye icadı yok etmeyi emretmişti çünkü bunu kullanılanlar Vatikan’a göre Tanrıya karşı gelmiş sayılıyordu. İddiaya göre Chronovisor’a el konulup herkesten saklandı.

Olayın konuşulduğu zamanlardaki bir gazete baskısı.

Kim bilir, belki de Vatikan, bugüne kadar icat edilmiş en değerli buluşun üzerinde oturuyordur!

Exorcist Rahip Pallegrino Ernetti ve icadi olan Chronovisorun Resimi

--------------
EDiTÖR KAROGLANIN BU HUSUSA YORUMU:

Evet Bir alimden duydum ki Muhammed demişki"Bir insanin söyledigi Bir "Elhamdülilah" Zikiri Kainattan yok olmaz." ve yine "La ilahe illallah kainattan daha agirdir ." sözleri gösteriyorki elhamdü zikiri ve kelimei tevhid zikiri senin sesinin yaydigi bir frekans, eger bu freknasi sen bir kere, yayinca kaybolmuyorsa, bunu yillar sonra bile, eger sen o freknsin boytunu, dalga araligini bulabilir, ve onu yakalayacak anteni icad edebilirsen, yine o antenin yakaladigi, frekansida, sese görüntüye dönüştürecek aygiti icad edersen, o zaman benim degil hatta, muhammedin sesisini, isanin sesini, hatta videolari bile elde edilebilir. nitekim kuranda bunlarin kaydedildigi büyük kayit cihazi olan. büyük kitap diye gecen. yasin suresi birinci sayfa sonunda gecen "imami mübin" yani büyük kitap, yine Kuranda bütün olaylarin kaydoldgu büyük festplatte "levhi mahfuz" dan bahseder, ve yine islam inancimiza göre muhammedden duydukki ve kuranda de geceen, iki yanimizda kaydedici iki melek var, onlar "kiramen katibin melekleri" ve onlar senin her aninin videosunu cekip kaydediyorlar, işde sen onlarin o kayadettikleri videoyu seni kaydettikleri gibi isa ninda videosu var, musa ninda var, sen işde bu chronovisor gibi bir aygtila, bu görüntüleri alabilirsin, ben inaniyorum bu adamin böyle bir icadi yaptgina ve o görüntününde gercek olduguna, ve hatta bu gün benim gecmişim hususunda, bir kac bilgiye rastladim, ve bunu bazilarina ya parayla satmişlar, yada bu ilumunati, bu görüntleri pazarliyor, ve ve benim kimseye söyelemdigim hususlsar hakkinda bazi hareketleri, özel hareketleri, bazi şarkicilar, bazi şarkillarinda, sanki bana atfen "bak biz senin bu kasetini izledik" dercesine kliplerinde kücük bir nüans hareket yapiyorlar, halbuki o hareket sadece bana ait, ve zamanin birinde gömülü olan bir hareketim idi, ve ben bunu hakkal yakin yaşiyorum, ve o alet hemde daha gelişmiş ve vidolarida alabilen bir aygit olarak birilerinin elinde var, amma isa nin o halini yayinlamak işlerine gelmiyor, yine muhammedi yayinlamk işlerine gelmiyor bu kafirin.
vesselam .

Etiketler : Chronovisor,Hz isa Efendimizin, Görüntüsünü, Çekebilen, Alet ,ve ,Mucidi ,(exorcist) olan, Rahip Pallegrino Ernetti , 1950,mucid,icad,uzaydaki görünülerin,resimini,cekbilen,alet,vatikan,isanin gercek resimi,isa nin carmihdaki resimi,

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)