Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popçu Gülşen Anne Oldu
Oku-1 

Popçu Gülşen Anne Oldu

Ozan Çolakoğlu'yla 5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Gülşen'in hamilelik haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Barcelona'da düzenlenen 40 kişinin katıldığı ve dar bir gelinlik giymeyi tercih eden Gülşen'in 3 aylık hamile olduğunun ortaya çıkması ise şaşkınlık yaratmıştı.

AZUR BENAN BEBEK DÜNYAYA GELDİ

Ünlü çiftten güzel haber geldi. Dün akşam hastaneye yatan Gülşen bu sabah 10 Ocak 2017 bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Gülşenin ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu öğrenildi. İsim konusunda uzun süre kararsızlık yaşayan çift sonunda bebeklerine 'Azur Benan' ismini verdi.

"DOĞDUĞU ANDA KENDİMİ TUTAMADIM..."

Bebeğini kucağına aldıktan sonra bir canlı yayın programına telefonla bağlanan Ozan Çolakoğlu seyirci ile duygularını paylaşarak "Bebek ikimize de benziyor. Benan ismini annesi koydu, parmakla gösterilen örnek kişi anlamında. Azur ismini ben koydum. Çok sevdiğim bir isimdi. Gök mavisi anlamında. Doğuma girdim, doğduğu anda kendimi tutamadım ağladım. 9 ay boyunca karında, sonra karşınızda görüyorsunuz çok garip bir duygu. Vakti gelmişti. Kontrole gitmiştik, doktor daha fazla bekletmeyelim sizi dedi. Erken sezaryen gibi bir durum olmadı. Sezeryan düşünüyorduk, normal doğuma girdi. Ben kendimi kaybettiğim için Gülşen'e çok dikkat edemedim ruh haline, ağlamıştır herhalde. Maşallah boylu poslu, tosun gibi bir çocuk. Eğer onu bırakıp stüdyoya gidebilirsem, gittiğim gün Benan için bir şarkıyapacağım. Vatana millete hayırlı bir evlat olsun inşallah." dedi.

Signing of RasitTunca
[Image: attachment.php?aid=107929]
Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)