Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AŞK SÖZLERİ
AŞK SÖZLERİ

Aşk yılan gibidir,Kuyruğuna basınca ayağına dolanır.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

ÖyIe bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyIe birini seveceksin ki, seni gözIeriyIe biIe aIdatmayacak.

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrıIığı var bir de gözyaşı…

Her yüreğin harcı değiIdir dokunmadan sevmek.

MutIu oImak kimin umrunda, sen yanımda oI yeter.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem..

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın.Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

“Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…”

“Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?”

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme…Yanıma gel, Mevzu KALBİMDE!

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalımm

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma AŞIK olurdun…

Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken,
Başka şişelerden şarap olmuşuz,
Başka hayatlarda harap olmuşuz..
Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken,
Başka sularda yüzüp durmuşuz,
Başka kıyılara vurmuşuz..

Ve diyeceğim ki;http://anlamlisozler.weebly.com/ Aşk güzel şey.. vaktinde ve doğru insanla geldiği sürece…

Sen benim en kıymetlimsin, En güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim en güzel derdimsin

Büyük aşklar ya sonsuzdur, Ya da O’nsuz!.

Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam üstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

KeIebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, BeIki hiç bekIemediğin bir anda geIip omzuna konar.

Dur ve dinIe! Duyduğun her ayak sesi benim oIabiIir. ÇaIan her ziIde benim parmağım kaImıştır. PerdeIeri ardına kadar kapatma beIki karşı binanın çatısında sana eI saIIayan ben oIabiIirim.

Şimdi o kadar zor ki geri dönmek, seni unutup başkasını sevmek ama bir şeyi anIadım çok zormuş seviImeden sevmek.

Aşk bazen o eIini iIk tuttuğundaki sıcakIık, gözIerine iIk baktığındaki o ışık ve tenine iIk yakIaştığındaki o tutkudur.

BiI ki düşmek değiIdir insanIarı üzen.. EIinden tutar gibi yapıp asIında itenIerdir insanı hayata küstüren.

AcıIarımı biIe tatIandırıyor aşkın. Yıkıma terkediImiş kaIemin bütün hücreIerine sürüImüş iksir gibisin.

Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği.. Ben seni oraya hapsettim. Seni hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşIiğinde. Hüzne buIadım seni. Deniz meItemIerini okşayan saçIarını hapsettim kaIbimin kıvrımIarına. Ordasın artık. Oradasın ve ne kadar oIman gerekiyorsa.

Ve aşk.. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı..

Aşk sevgiIim, seni düşIerken saç dipIerimin biIe terIemesi.

KaIbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum. O senindir çünkü; senindir artık. Sen ruhumda başIadın ve bütün vücudumu kapIadın. Bütün vücudum sen artık.

Ya gönIümü aI artık seni sevmesin, ya akIımı aI artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözIerimden hayaIin siIinmesin ya da canımı aI bu kadar acı çekmesin. Aşkın gözyaşIarı ısIatırken sevgiIinin omzunu, neden bu kadar geç kaIdığını sorar aşk meIeği.

ÖIüm dediğin nedir ki? Dönüşü oImayan tatiI. Aşk dediğin nedir ki? GençIiği öIdüren katiI.

GözIerine üfIeyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyeIerden biri o. OnunIa şarkıIar fısıIdamak istiyorum kuIağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi..

Ben güzeI ruhuna aşık oIdum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastaIığım oIacaksın benim.

Sessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş.

Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa, paylaşmak

Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi kaldık? demektir.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte..

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünk&

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem hergün yağmur yağardı.

Körün ışığı, sağırın uğultuyu, toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni.

Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

Sevgilisine sorar kız; beni ne kadar seviyorsun? Erkek, minik bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum. der.. Kız, o kadar az mı seviyorsun? der.. Erkek, serçeler gözyaşı dö

Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin..

Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten.. Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlayıp mezarda biten.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlayayım deme, belki bir yerde bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Aşk trafik lambaları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak k

Ey gönül.. Aşkı arama.. İnan ki ararken kaybolursun.. Bulduğunda ya veli yada deli olursun.

Ben seninle bir çay bahçesinde çay içme ihtimaline aşık oldum ben seninle ıslanmiş kaldırımlarda yürüme ihtimaline aşık oldum ben senin beni sevebilme ihtimali

Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanırda sen başkasının olursun diy

Bir gün yanına geleceğim. Bir elimde silah, bir elimde gül, ya o gülü alır benimle olursun, ya o silahı alıp beni vurursun.

İnsan hiçbir zaman aşık olmamalı ki hayatını yaşasın.

Anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum.

Senin kıymet verdiğin kişi eğer senin kıymetini bilmiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.

Benden aşkı tarif etmemi beklemeyin. Çünkü edemem. Aşk tarif edilemez muhteşem bir duygudur.

Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı

Başka birinin yanında uyanıyorsun diye değil bu halim.. Sana benzeyecek bir kızım olmayacak diye bu haldeyim.

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar.

Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Beni sevecek kadar deliysen, Hak edecek kadar mertsen, Yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, Bende uğruna ölecek kadar yürekliyim!

Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Bir kişiyi sevmek kolaydır, vazgeçmek zordur.

Seni seviyorum, fakat aklımla veya kalbimle değil. Olur ya akıl unutur, kalp durur. Bu yüzden seni ruhumla seviyorum. O ne unutur ne de durur.

Bazı Aşklar okyanus gibidir. Görmesemde sonun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesemde biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek… Be

Ya sevecek kadar yaklaş yada öldürecek kadar uzaklaş.. İki kör tanıyorum biri senden başkasını görmeyen ben, diğeri beni görmeyen sen.

Aşk dilin olupta konuşamamak, kulağın olupta duyamamak, ölüpte yerinden kalkmaktır.

Bir gün bana soracaksın: Ben mi? yoksa Hayat mı? diye, ben de hayat diceyeceğim. Bana küsüp gideceksin, ama hiçbir zaman bilmiyeceksin ki sen benim hayatım’dın.

Aşkı tarif edemez kimse sadece yaşanarak öğrenilir.

Tek bir bedduam var; “Sarıldığın her insanda beni hatırla”

Aşık olmam derken.. Gülüşün rezil etti beni..

Evet aşk kelimelere sığmaz anlatmak mümkün değildir. Ama hadi yaşayamıyorsan bunu nasıl anlıycaksın o zaman sözlerde olmasa yani dayanılmaz bu hayata çok teşekkür ediyoru

Aşk onunla benim baş harflerimiz demek. Aşk onunla benim fotoğraflarımız demek. Aşk onu düşündüğüm geceler, onu özlediğim her saniye demek. Aşk onu her gördüğ&uum

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni gördü başksına bakar mı..

Bedenim kalbime ne kadar muhtaç ise kalbimde sana o kadar muhtaçtır sevgilim.

Sevmek o kadar güzel ki ama her zaman güzel değildir. Çünkü; aşk her zaman gerçek olmuyor.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.

Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelsede beni yine seni bulur seni severim.&nbs

Heyecanla yenilikler keşfediyorum kendimde. Aklımda dolanan bir sen varsın sevdiğim. Tacı sana verdim, kraliçesin gönlümde. İsmiyle uyandığım bir sen varsın sevdiğim. Canıma can ka

Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim. Şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu..

Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

Ne geçmişe saplanıp kalacaksın, ne geleceğin düşlerini kuracaksın.. Ömür dediğin şu andır onu da hakettiğin gibi yaşayacaksın!

Artık günlerim günlerden uzun, gecelerim gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım, Her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım. Yalnız senin yoklu

Bir insana değerinden faza değer verirsen ye onu kaybedersin ya kendini mahvedersin.

Çakallar olsa ne yazar! Ya ölümüne severiz, yada tek kalemde sileriz! Tarihi biz yazdık.. Tarihtende biz sileriz.

Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.

Onu her gördüğümde elim ayağım birbirine dolanıyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor, onu çok seviyorum ona karşı hissettiklerimi kağıtlara dökmeye kalksam dün

Eğer bir insan bir insanın mutluluğunu isterse fedakârlık yapar. Eğer ben yanında olmadan mutluysan hadi git çünkü sen mutlu olunca bende mutlu olacağım.

Aşk; Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.&nbs

Yükledim huzuru bomboş vagonlara.. Ben iyi bir makinist olamadım belki hayatta ama sonuçta değerli bir yolcu ağırladım gönül istasyonumda..

Hiçbir kadın… Rakının suyu aradığı kadar. Biranın fıstığı istediği kadar. Sigaranın çakmağı istediği kadar. ”Seni Sevemez”

Aşk yalan değil zaten aşık olduğunu ilk görüşte anlıyorsun işte benim hayatım aşkım diyorsun illa da sözlere göre hareket edersen aşkı biraz zor anlarsın o sana özel olur o

İmkânsızlıkları yaşamak mıdır sevmek, Yoksa severken imkânsız mıdır yaşayabilmek? Zor mudur gözlerine bakarken sevgiyi görmek, Yoksa sevgi midir gözlerindeki tek ger&cced

Sevgilinin ismini eline koluna yazarak aşk olmaz o kişiyi çok seviyorsan kalbine kazımalısın o zaman aşk olur senin için.

Aşk bazen beklemeyi sabretmeyi öğretiyor. Ama aşk bunları bana öğretmedi bekleyemiyorum gel artık.

Kaybettiklerine üzülme demekki değerini bilmiyor. Kazandıklarına sevinme onlarda bir gün gidiyor.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akşam akan göz yaşlarıma ancak sen layıksın çünkü sen benim için özelsin aşkım.

Aşkın bir dili, gözü yada kulağı yoktur. Aşk sadece hissetmektir ve hissettiğini yaşamaktır. Aslında aşk bir film belkide bir rüyadır. Hiç uyanmak istemediğin bir rüya fa

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri.

[b][b]Her Aşk Senin Gibi Olmaz Olsa Bile Senin kadar beni Bağlamaz Aşkım...

Seni Ben Beyaz Dünyandam Sevdim Aşkım Şimdi karanlık Dünyamda Senin ıŞığını Bekliyorum...

Sensizlik yaşamakmı Sanıyorsun? Sensizlik Hayatmı Sanıyorsun? Seni Sevmek benim Kaderim Yaşamak Halayim Bunu Unutma Aşkım...

Gül Yüzünü Öpmeye Kıyamam Seni Kimseyle Paylaşamam Aşkım... Aşkımın Volümünü Açık Bırakıyorum, Dünyayı Rulo Yapıp Cemibe Koyuyorum, Ritüel bir hazla sana bağlanmak istiyorum aşkım Smile

Bir Tek Günümü Seni Sevmeden geçiremiyorum Aşkım
HayaliN herzaman beynimde Kalbimde Düşüncelerimde, Bir Irmağın Akıntısı Gibi Senden uzaklaşıyorsam Bunun ten Nedeni Seni Daha Çabuk görebilmek Aşkım...

Beraberliğimizin Finali Sulu Sepken Değil, Sevgi Dolu Olsun Aşkım...

Aşkımı Anlatmaya Türk Dil Kurumu Tarafından Basılan Sözlükler yetmez Aşkım Seni Seviyorum Smile))

Seni okadar çok Seviyorum ki , Seni Kalbimden Sen bile Çıkaramazsın Sevgilimmm Smile

Eğer Aşkın Bir Deniz ise ben O denizin İçinde Nesli tükenmiş balık olmak isterim bebeğim:...

Aşkım Hayalin uykuma Engel Oluyor Eşekarısı Gibi Uzaklaştırmaya Çalışdıkça yapışıyor bedenime Big Grin

Beni kaybedeceksin Aşkım Çünki Cep telefonumu Satıyorum Big Grin

Sevda Irmağında Balığa Durdum, Olatama Sen takıldın Bebeğim...

Seni Seninle Yaşamak varken kader Sensizliği Alnıma Yazdı Aşkım Sad

ben Elini Tutmadım, Sen Elimi Tutmadın bence Ele Ele vermeyince Bu Aşk Tutmaz...

Sevgilim Sen Erişilmeyecek kadar yüksek Bir Dağın Zirvesindeki Koparılmayan Kır Çiçeğimsin Birtanem...

Senin kalbini Kuşatmak "Viyana Kuşatması" ndanda Zormuş Sevgilim Smile

Bir Söz Vardır Aşkım Harç Bitti Yapı Paydos , Sen Gittin âşka Paydos

Aşkım hadi Rol yapmayı Bırak Bir Kalp taşıdfığın ortaya Çıksn Sad

Yalvarırım Aç Artık Sevgini Bana Aşk Şarabını Delice içelim Sevgilim Seninle...

Seni Bukadar Sevmenin Cezasını kendime Ödeticeğim Aşkım Smile

yalnız Seninle Olduğum Zaman değil, Senden Ayrı kaldığım Zaman Bile Seninle Beraberim Aşkım...

" Do You Love Me " Diye Sorucak olursan, Cevabimin " yes I Do " Olacağını Sende Biliyorsun Smile

Sen Sonsuzluğun Anlamsızlığı içinde vaar oLan Bir Re3alitesin gerçek Aşkım benim...

Gözlerinle Gözlerimi Kapatmak isterim ömrün bitince...

MesajlarSözler.com sunar: ŞİMDİ UZAKTASIN BENİMLE DEĞİL, BEN İSE YALNIZIM SENİNLE DEĞİL, ADIN KALBİMDE DİLİMDE DEĞİL, KALBİM SENİNLE, BENİMLE DEĞİL, SENİ SENDEN ÇOK SEVİYORUM ELİMDE DEĞİL.

Kaç Yıl Aradım Seni Bulana Kadar, Ayıkladım İçimi Tek Sen Kalana Kadar,Seninle Varım Seninle Birbütünüm Şimdi Bil Seni Seveceğim Toprak Olana Kadar

DUN CICEKCININ ONUNDE BIR GUL GORDUM.DUNYA\'NIN EN GUZEL GULU BENIM DIYE HAYKIRIYORDU.ONU ALDIM.AMA EN GUZEL GUL OLDUGU için DEGIL SENI GORUP UTANSIN DIYE

Bazen yaşama nokta koymak istiyorum. Kalemi elime aldığımda aklıma sen geliyorsun,seni düşünüyorum ve ^YAŞAMAYA DEĞER^ diyorum ve yazmaya devam ediyorum.

eger senı bu kadar sevdiğim için cehenneme atacaklarsa benı korkmuyorum sevgilim ateşin orta yerinde bile seveceğim seni

yalnızlık ne mavi suları olan denızlerde nede kızgın kumları olan collerde kalmaktır yalnızlık bu sehırde bu ınsan kalabalıgında ısteyıpte senın le olmamaktır

Eger birgün ıslak sokaklar boyu aşkı ararsan adım adımve bir hançer saplanırsa yüregine uzat ellerini çünkü biz eski degil eskimeyen aşıklarız..

yüreğimden yüreğine bir yol çizdim sarp kayalardan öte dağlardan engin...bir kor gibi sıcak sular gibi serin hep yanında aradığın her mekanda..sen yeter ki görmesini bil...

bir yıldız seç gökyüzünden gözlerin gibi parlak olsun bir yıdızda benim için seç parlaklığı önemli değil yeter\'ki sana yakın olsun bitanem

Ne kadar cicisin: Bir dizi incisin: Sana canım diyemem: Canımın içisin:

gül dalında güzeldir sen yanımda gül yaprağa muhtaç bende sana

UNUT DÜNYADA OLUP BİTEN HERŞEYİ UNUT GÕRDÜĞÜN GÕZLERİ UNUT DUYDUĞUN SÕZLERİ UNUT YAŞADIĞINI UNUT HATTA UNUTTUĞUNUDA BİLE UNUT AMA UNUTULMADIĞINI ASLA UNUTMA...\'\'AŞKIM SENİ SEVİYORUM

yemin ettim senin üstüne..yemin ettim sevmem bir daha.çekerim ben acıyı dertleri.seveceksen beklerim bir ömür seni...

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalircasina birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalircasina birer damla insan olsalar unutma ki tek sevecegim kisi sensin..

Bir gun olursem sana doyamadan,mezarima cicek getir gunes dogmadan,sende bir mezar kazdir yani basima,ASIKLAR diye yazdir mezar tasina!!!!

Seni bana getirecek goz yaslarimsa eger aglamak kaderim olsun gulummm

gozlerim rahatsiz ediyorsa seni kapatirim bir daha bakmam sozlerim rahatsiz ediyorsa seni susarim bir daha konusmam varligim rahatsiz ediyorsa seni olurum bir daha karsina cikmam sevgim rahatsiz ediyorsa seni uzgunum bitanem buna engel olamam

Seni unutmak mümkün mü?Seni unutmak uyanmayı unutmak...Bir gün uyur da uyanmayı unutursam,bilki seni unutmuşumdur gülüm..

merhaba hüzün adası ben duygu gemsi sabahın ilk ışıklarında demir attım kıyılarına yüküm mutluluk hadi uyan aç gçzlerini bak ne diyor gemideki ses özledim seni

SEN BAZEN DUDAĞIMDA BİR GÜLÜŞ.BAZEN YÜREĞİMDE ATIŞ.BAZEN GÕZLERİMDEN AKAN YAŞSIN.AMA ŞUNU UNUTMAKİ KÜÇÜCÜK KALBİMDE, YAŞAYAN EN BÜYÜK AŞKIMSIN...SANA AŞIĞIM SENİ SEVİYORUM

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler.Yüreğine sus dersin,belki sözünü dinler.Giden gitsin aldırma,yangınlarda söner.Sakın bakma arkana,krallar önde gider...

Ben kardan bi adam sevdim.Gülüsü sapkasının içinde,elleri cebinde olan.Ben bu kış baharı hiç gelmez sandım.Bi sabah uyandığımda güneşi gördüm Dünyam yıkıldı.Ne kar vardı nede kardan adam.Yalnızca hayali vardı. Anımsadıkça HAYALİYLE YÜREĞİMİ YAKAN!!!!

HANİ UZAKTAKİ YILDIZLAR PARLAK GELİR YA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİRYA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA

Ben senin gözlerine daldım dalalı tattım derinliğinde serin sularını.Ben senin gözlerine daldım dalalı unuttum karaları limanları.

Bırakacağın eli hiç tutma tutacağın eli hiç bırakma sahte sevgilere gül olmaktansa gerçek sevgilere diken olmaya değer bunu sakın unutma....?!

kendimle savaşım ve duydularımla verdiğim o sayılı mücadele sanırım artık bu gece sona erdi ve ben ilk defa demir kapıların ardında gizli güneşimin senin yüreğine doğmasına izin verdim

seni umutlarıma ektim onlarla biçeceğim ve ben seni yarın seveceğim, unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar

Ben seni bir serçenin göz yaşı kadar seviyorum şimdi diyeceksin ki bu kadar mı ama BİLMEDİĞİN BİR ŞEY VAR serçeler ağladıkların da ÕLÜRLER...

seni unutmayı düşündüm bu gece,bir sigaranın üstüne adını yazdım.Sigara bittiğinde unutacaktım seni,duman duman atacaktım seni içimden,rüzgar savuracaktı küllerini,fakat...!Seni untmayı düşünürken,nerden bile bilirdimki seni her nefeste içime çektiğimi!!!

Saiir bensem,Siirim Sensin. Deli bensem,Zincirim Sensin. Asik bensem,Askim Sensin. Ben hala yasiyorsam,Sebebi sensin..

GÕKYÜZÜNDEKİ BÜTÜN YILDIZLAR SANA OLAN AŞKIMI AY İSE SENİN TEK OLDUĞUNU ANLATIN BİRTANEM

BİR BAKIŞ BİR AŞIĞI AŞKINDAN EMİN EDER,SEVENLER GÕZLERİYLE DAİMA YEMİN EDER.

BİR BULUT GİBİDİR BENİM YÜREĞİM,BAŞKA YÜREKLERLE ÇARPIŞIR YAĞMUR YAĞDIRIR.BU YAĞMURDA SADECE VAZGEÇEMEDİKLERİM ISLANIR,DOKUN ŞİMDİ SAÇINA MUTLAKA ISLAKTIR.

sanma serseri sevmez,serseri sevdimi candan sever,sanma serseri ağlamaz,serseri ağladımı sevdiği bile tutamaz,ama unutma ki her isteyen serseri olamaz...

SADECE YALAN BU DÜNYAYI BOZAN! SADECE SEVDA INSANI BOZAN! SADECE SENSIN BENI AGLATAN!

bir gün bana seni ne kadar sevdiğimi soracaksın bende bir serçenin gözyaşı kadar diyeceğim O KADARCIK MI?diyeceksin ama bilmezsin ki serçeler ağladıkları zaman ölürler...AŞKIM SENİ SEVİYORUM GÕKÇEM

İsteyipte sahip olamadığım herşeyin üzerine senin varlığını koyduğumda anlıyorum ki herşeye sahipmişim...Çünkü;sen herşeye BEDELSİN

Bir gün yanına gelirim.Bir elimde gül,bir elimde silah.Ya o gülü alıp benim olursun.Yada o silahı alıp beni VURURSUN...

ÕYLE Bİ İMZA ATTINKİ SOLYANİMA GİZLİ GİZLİ DOLASIYOSUN BEDENİMİN HER YANINDA

birgün hayat dedikleri şeyi merak edersen unutmaki HAYAT hayatın boyunca HAYATIM diyebileceğin insanı bulunca başlar ve benim için hayat seninle başladı

zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak,zannetme ki ellerim ellerini tutmayacak,kapansada gözlerim,edebiyen son sözüm seni seviyorum olucak

bir yağmur bir güneş gibisin bir bakmışım hüzünlü bir bakmışım sevgi dolu bir bakmışım yüreklerde bide akılardasın lakin yanımda degilsin bide yanımda olsan

*Dünya unutursa dönmeyi, Rüzgar unutursa esmeyi, Aşıklar unutursa sevmeyi, Belki o zaman unuturum seni

rüzgarın çığlığını dinledim bulutların ağlamasını izledim yıldızlara bakıp bir dilek diledim birmeleğin seni benim yerime öpmesini istedim hissettin mi aşkım benim

Hasretin bir yagmur gibi yagıyor üzerime, yoklugun engeller koyuyor bedenime, bir gün ay gibi gogsan gecelerime, benide alırmısın aşkım o sıcak yüregine???

hasretin bu kadar acı verecegini bilmezdim. ögrendim...çünkü benim her saniyem hasret...severken,özlerken ve hep yalandan gülerkenbilmediler ki içimde sen vardın ve hep sen olacaktın

seni seviyorum diyen dilere degil senin için aglaya bu gozlere inan komur gozlum mefey

Sana ne desem bilemiyorum hayatım desem hayat çok kısa, güneşim desem batıyor, çiçeğim desem oda soluyor, en iyisi sana canım demek çünki bu can senle yaşıyor!!

Aşkım sana dünyanın en güzel şeyini verebilmek isterdim ama seni sana veremem ki

Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım.Kaç kere ağladım böyle gizlice ne yaptıysam onu unutamadım...ve seni hala çok ama çok seviyorum...birol

gülü bir gün,seni hergün,gülü soluncaya dek,seni lünceyedek seveceğim!!!ÕMRÜM SENİ BEKLEMEKLE GEÇECEKSEVE ÕLÜM SENİ BEKLERKEN GELECEKSE SENİ ORADADA BEKLEYECEĞİM BEBEĞİM SENİ SEVİYORUM

Sen... Yüreğimdeki gülüşün gizli sahibi,ruhumdaki çiçeği besleyen toprak... Yeni bir günde yeniden doğan umudum, yanlışlarım arasındanseçtiğim tek doğrum... Beraberken huzur bulduğum, kaybetmekten korktuğum, yanımdayken bakmaya doyamadığımbiricik aşkımsın SENİ SEVİYORUM!!!

YALNIZLIK ÜŞÜMEKSE, YALNIZIM ÜŞÜYORUM; SENSİZLİK UÇURUMSA, TUT KOLUMDAN DÜŞÜYORUM; SORU SORMA CEVABINI BİLMİYORUM, BİLDİĞİM TEK ŞEY SENİ SEVİYORUM.

GAKGOŞUN HALİ BAŞKA GAKGOŞ DOYMAZ AŞKA HELE BİRDE SEVDİĞİ VARSA GAKGOŞ ÕLMEZ ASLA GAKGOŞLAR AĞLAMAZ AĞLASA KİMSE DUYMAZ AMA UNUTMA HERKES GAKGOŞ OLAMAZ.

YA DURGUN OLMALI DENİZ YA DURMALI YADA KUDURMALI. SONUNA KADAR SPLANMAYACAKSA HANCER KININDA DURMALI. SEVEN ÕLENE DEK SEVİLMEYECEKSE BASTAN UNUTULMALI...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Sen gecemi gündüze çeviren AYım,Gündüzse beni ısıtan GÜNEŞ,Sen içimde kanayan YARAM,Beni yakan ATEŞsin.Ve sen benim için aldığım NEFES kadar kıymetli ,Paylaşılması mümkün olmayan bir EŞsin.SANİYEM SENİ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM

DÜN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENİZLERİ UÇURUMDAN ATTIM SESSİZLİGİ HABER SALDIM RÜZGARLARA FISILDASINLAR KULAGINA SENİ NE KADAR ÇOOK ÕZLEDİGİMİ...

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Biliyorum sn güneşsin etrafında bir çok gezegen var ama bnde dünyayım ve sende biliyosun ki tek bnde hayat var

Sen ALLAHA dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin.Sen gözümde süzülen yaş tek düşüncem hasretimsin.Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin.Sen hergece rüyama gıren biricik aşkımsın...! SENİ SEVİYORUM

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim,
Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin,
nede yıldızlı akşamları!... özlemin bir nehir olmuş
YARAR GİDER İÇİMDEKİ DAĞLARI

Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda
İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.

SANA YıLDıZLAR KADAR YAKıN OLMAK ISTERDIM HER BAKTıĞıNDA BENI GÕREBILMEN IÇIN, SANA BULUTLAR KADAR YAKıN OLMAK ISTERDIM ÜZÜLDÜĞÜNDE GÕZYAŞLARıNı YAĞMUR OLUP SILEBILMEK IÇIN, SANA SEN KADAR YAKıN OLMAK ISTERDIM KI BENI, SENI SEVDIĞIM KADAR SEVEBILMEN IÇIN. SEVGILILER GÜNÜN KUTLU OLSUN BIRICIĞIM.

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

Kar©glan Başağaçlı Raşit Tunca
Smileys-2

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi